Cena:

od 449 złnetto

Waga przeznaczona do integracji z kasami POSNET: REVO, NEO XL, NEO XL Plus, ERGO. Najważniejsze cechy produktu Dostępne kolory w standardzie: biały Opcjonalnie kolory: grafitowy / limonkowa zieleń ...

Cena:

od 899 złnetto

Waga FAWAG WS-1 to nowoczesna i uniwersalna waga kontrolna, dedykowana do placówek handlowych, przemysłowych, magazynów, gastronomii, na giełdy oraz targowiska. Wyposażona jest w dużą szalkę ze stali ...

Cena:

od 999,00 złnetto

Wagi kalkulacyjne CAS ER PLUS idealnie sprawdzają się w tradycyjnych punktach sprzedaży, na bazarach oraz przy sprzedaży obwoźnej. Niewątpliwym atrybutem tych urządzeń jest nowoczesna konstrukcja. Wag ...

Cena:

od 599,20 złnetto

 Wagi PR-II (w wersji B - płaska i w wersji P - wyswietlacze na słupku) są dwudziałkowe. Ta cecha gwarantuje wysoką dokładność ważenia towarów. Dla towarów o masie do 6kg wynik ważenia wyświetlany jes ...

W naszej ofercie posiadamy również wagi, przeznaczone do zastosowania w przemyśle, zakładach produkcyjnych oraz w placówkach handlowych. Niektóre modele mają możliwość integracji z systemami sprzedażowymi, dzięki czemu automatyzują proces ważenia towaru, minimalizując pomyłki przy obliczaniu ceny.

Klientom oferujemy wagi elektroniczne uznanych na rynku producentów, zapewniających najwyższą jakość wykonania, dokładność, a także trwałość. Sprzęt posiada zróżnicowaną nośność, dopasowaną do przewidywanego zastosowania. Wśród dostępnego asortymentu posiadamy między innymi wagi pomostowe, wykorzystywane w zakładach przemysłowych, hurtowniach, magazynach i sklepach.

Wagi sklepowe

Wagi sklepowe to jeden z najczęściej wybieranych towarów. Przeznaczone są zarówno do niewielkich placówek handlowych, jak i do obiektów wielkopowierzchniowych, wymagających sprawnej i automatycznej obsługi klienta. Wagi, takie jak FAWAG DS-1 posiadają integrację z kasami POSNET: Revo, NeoXL, Neo XL Plus oraz Ergo. Opcja ta zapewnia automatyzację przesyłania wagi towaru, po wywołaniu tej funkcji z pozycji urządzenia sprzedażowego. Na podstawie uzyskanej wagi obliczana jest finalna cena towaru.

Niewielkim punktom handlowym, stoiskom na giełdach oraz targowiskach, dedykowana jest waga FAWAG WS-1, która może działać samodzielnie lub w zestawieniu z kasą fiskalną lub komputerem z systemem sprzedażowym. Wagi kontrolne z tej serii posiadają dużą szalkę ze stali nierdzewnej, umożliwiającą ważenie towarów o nietypowych rozmiarach. Wysokiej jakości wyświetlacz, zarówno po stronie sprzedawcy, jak i klienta, pozwala na dokładny odczyt wagi towaru. Sprzęt może być zasilany sieciowo lub opcjonalnie za pomocą akumulatora.

Waga magazynowa

Waga magazynowa to kolejna pozycja z naszej oferty, dedykowana do przemysłowego wykorzystania. Posiada zróżnicowaną nośność, dzięki czemu może być użytkowana w magazynach obsługujących towary i przesyłki o dużej wadze, sięgającej nawet 150 kg. Urządzenie posiada niezbędne interfejsy, umożliwiające podłączenie wagi do komputera lub kasy fiskalnej. Dodatkowy miernik przewodowy pozwala na dokładny odczyt ważonego towaru.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą wagi do różnego zastosowania. Wszystkie urządzenia posiadają legalizację, potwierdzoną stosowną tabliczką znamionową. W razie pytań dotyczących poszczególnych wag zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniego urządzenia, a także udzielą wszelkich informacji na temat jego specyfikacji technicznej.