BLITZ to jedne z niewielu metkownic na rynku, w których istnieje możliwość dokupienia części zamiennych (od rączki obudowy po taśmę głowicy drukującej), gwarantuje to możliwość naprawienia nawet w prz ...

Metkownica jednorzędowa, numeryczna. Drukuje 8 cyfr w rzędzie. Symbole kg, g, zł, gr, słowo KOD i inne. Mechanizm drukujący wyposażony w metalowe podzespoły gwarantuje wytrzymałość. Szybki, czytelny w ...

Metkownica dwurzędowa, w pełni alfanumeryczna. Drukuje 10 cyfr i liter w górnym rzędzie i 10 cyfr i liter w dolnym rzędzie. Symbole kg, g, zł, gr, /, -, коп, руб, KOD, ., ۰, $, € i inne. Mechanizm dru ...

Metkownica dwurzędowa, alfanumeryczna. Drukuje 10 cyfr lub liter w górnym rzędzie i 7 cyfr w dolnym rzędzie. Symbole kg, g, zł, gr, /, -, коп, руб, KOD, ., ۰, $, € i inne. Mechanizm drukujący wyposażo ...

W ofercie Netpol posiadamy także metkownice, przeznaczone do różnorodnych zastosowań w handlu i usługach. Metkownica nie służy jedynie do oznaczania towaru ceną. Może być także doskonałym rozwiązaniem dla gastronomii, usprawniając znakowanie poszczególnych produktów datą przydatności do spożycia. Metkownica elektroniczna znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest sprawne i rzetelne oznakowanie towarów handlowych.

            Metkownice oferujemy w różnych wersjach, które łatwo dostosujecie do waszych potrzeb. Produkty cechuje przede wszystkim wytrzymałość. Przeznaczone są do profesjonalnych zastosowań i intensywnej eksploatacji. Do niektórych modeli dostępne są części zamienne, umożliwiające szybką wymianę uszkodzonych elementów, bez konieczności zakupu nowego urządzenia.

Metkownica do cen

            Metkownica do cen to podstawowe wykorzystanie tego sprzętu, przede wszystkim w handlu. Dzięki możliwości łatwego oznaczania nazwy towaru oraz jego ceny sprawnie przygotujecie do sprzedaży nawet dużą partię towaru. Wystarczy wybrać odpowiednie wartości, aby metkownica była gotowa do pracy. Urządzenia doskonale sprawdzają się w dużych placówkach, a metkownica do ubrań jest nieodłącznym wyposażeniem każdego sklepu z odzieżą.

            Metkownica igłowa cechuje się także wyraźnym wydrukiem oraz łatwą dostępnością materiałów eksploatacyjnych. Naklejki do nadruku cen możecie dobrać w najbardziej odpowiadającej wam kolorystyce i rozmiarze. Metkownice z naszej oferty to także sprawna wymiana rolek z naklejkami czy wkładów tuszujących, co znacznie przyspiesza codzienną pracę.

Metkownica dwurzędowa

            W naszej ofercie znajduje się metkownica dwurzędowa, umożliwiająca nadrukowanie 8 cyfr w rzędzie oraz symboli, w zależności od waszych potrzeb. Mechanizm drukujący wyposażony jest w metalowe podzespoły, gwarantujące wysoką wytrzymałość. Klientom poszukującym bardziej rozbudowanych rozwiązań proponujemy metkownicę trzyrzędową, która umożliwia wydruk 3 rzędów, po 12 cyfr. Dzięki tej funkcjonalności łatwo oznaczycie nie tylko cenę towaru, ale także jego kod czy wagę.

            Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą metkownice do profesjonalnego zastosowania w handlu i usługach. Wszystkie towary objęte są gwarancją producenta. Skontaktujcie się z nami, a specjaliści Netpol pomogą wam w wyborze produktu, dopasowanego do waszych potrzeb. W razie pytań udzielimy szczegółowych informacji na temat każdej metkownicy, wystarczy napisać do nas, wypełniając dostępny na stronie formularz kontaktowy lub zadzwonić pod podany numer telefonu.