Drukarka mobilna Honeywell MP Compact oferuje rozwiązania do drukowania etykiet, które oferują duże korzyści dla klientów ze względu na ich niewielkie rozmiary - zaprojektowane ze zintegrowanym złącze ...

Drukarki serii Apex oferują funkcje, których naprawdę potrzebujesz, bez kosztownych dodatków, które można znaleźć w innych produktach. Drukarki Apex są ekonomicznym rozwiązaniem dla przenośnych wydru ...

Przedstawiamy wysokowydajną drukarkę przemysłową PX940 Opracowana z myślą o firmach, które są narażone na grzywny nakładane za nieprzestrzeganie norm regulacyjnych i przesyłki zwrócone z powodu nie ...

Wyposażona w solidną dwuwarstwową obudowę, łatwą konstrukcję do ładowania papieru i funkcję automatycznego centrowania mediów, kompaktowa i elegancka drukarka PC42d jest łatwa w obsłudze. Wydajna i ni ...

Drukarka etykiet jest niezbędnym wyposażeniem punktów handlowych, magazynów oraz firm kurierskich. Dzięki samoprzylepnym etykietom można łatwiej zarządzać towarem, zleceniami czy przesyłkami. W ofercie posiadamy szeroki wybór drukarek, przeznaczonych do różnych zastosowań. Wszystkie modele produkowane są przez uznane na rynku marki, gwarantujące wysoką jakość sprzętu.

Klientom, których interesuje drukarka do etykiet, dopasowana do ich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Spośród dostępnych modeli pomożemy wybrać sprzęt, który spełni państwa oczekiwania. Służymy także wsparciem w instalacji i konfiguracji urządzeń, aby współpracowały z posiadanym oprogramowaniem.

Drukarka etykiet samoprzylepnych

Drukarka etykiet samoprzylepnych z naszej oferty to nowoczesny sprzęt, dopasowany do różnorodnych zastosowań. Uniwersalnym rozwiązaniem jest model Honeywell PC42d, umożliwiający druk termiczny o niskiej lub średniej intensywności. Doskonale sprawdza się przy drukowaniu listów przewozowych, etykiet na rękę, metek detalicznych, kart pokładowych czy paragonów.

W ofercie Netpol znajduje się także drukarka etykiet kurierskich, znacznie usprawniająca pracę firm ekspediujących znaczne ilości przesyłek. Model Honeywell PX940 posiada także zintegrowaną weryfikację etykiet, dostarczającą kody kresowe wolne od wad. Umożliwia to system oceny, wykonywany przez sprzęt, który w razie wykrycia etykiety niespełniającej ustalonego progu, unieważnia ją i drukuje nowy dokument.

Drukarka etykiet kolorowa

Drukarka etykiet kolorowa to rozwiązanie dedykowane tym przedsiębiorcom, którzy poszukują sprzętu produkującego etykiety czytelne, w zróżnicowanych barwach. Wynika to często z ustalonego procesu pracy lub wymagań, nakładanych przez zewnętrznych odbiorców towaru. Urządzenia te doskonale sprawdzą się w gastronomii, hotelarstwie czy branży medycznej. Drukarka do etykiet kolorowych to wysoka jakość wydruku, gwarantująca czytelność zapisów oraz możliwość ich łatwej identyfikacji z wykorzystaniem na przykład czytników kodów kreskowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą drukarki do etykiet. Służymy pomocą w dopasowaniu sprzętu do państwa potrzeb. Specjaliści Netpol udzielą szczegółowych informacji technicznych na temat każdego z oferowanych urządzeń. Zajmujemy się również serwisowaniem sprzętu w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.