Datalogic Memor X3 to nowoczesny i niezawodny komputer mobilny zapewniający obsługę zadań zbierania danych dla punktów sprzedaży detalicznej. Memor X3 to podstawowe narzędzie w procesie sprawnej inwen ...

  Honeywell Intermec CK3R to lekki, elegancki i niezawodny komputer mobilny. Oferuje zaawansowane funkcje zbierania danych (wbudowany skaner kodów kreskowych 1D i 2D) i łączność bezprzewodową (obsług ...

Mobilny komputer Honeywell ScanPal™ EDA51, zbudowany na systemie Android ™, oferuje idealne połączenie zintegrowanego skanowania, wydajnego przetwarzania, intuicyjnego interfejsu z ekranem dotykowym i ...

Nowoczesny komputer mobilny ScanPal EDA50R łączy w kompaktowej, ergonomicznej obudowie możliwości smartfonów z wytrzymałością i wydajnością przemysłowych terminali mobilnych. Wyposażony jest w rozbudo ...

Kolektory danych są urządzeniami pozwalającymi na mobilne zbieranie danych, poprzez odczytywanie kodów kreskowych i etykiet. W naszej ofercie znajdziecie urządzenia o zróżnicowanym przeznaczeniu, które sprawdzą się zarówno w niewielkich punktach detalicznych, jak i podczas zaawansowanych prac związanych z inwentaryzowaniem dużej ilości towaru.

Co to jest kolektor danych? To nic innego jak przenośny komputer, łączący w sobie wiele przydatnych funkcji. Najważniejszą jest możliwość łatwego odczytywania danych z etykiet, które następnie gromadzone są w pamięci urządzenia i przekazywane do systemów zewnętrznych, obsługujących na przykład sprzedaż, ruch towarów w magazynie czy ekspedycję i rejestrowanie przesyłek.

Kolektor danych jak działa?

Osoby planujące wykorzystanie nowoczesnej technologii w swoim biznesie zapewne zastanawiają się, kolektor danych – jak działa to urządzenie? Komputer wyposażony jest w specjalne oprogramowanie, pozwalające na przeprowadzenie mobilnej sprzedaży towarów, ich inwentaryzacji czy weryfikacji cen. Wystarczy, za pomocą wbudowanego skanera, odczytać kod z opakowania lub z etykiety, aby dane wyświetliły się na ekranie kolektora i zapisały w jego pamięci.

Urządzenia posiadające łączność bezprzewodową, takie jak Honeywell Intermec CK3R, przekazują zgromadzone dane bezpośrednio do systemów sprzedażowych lub innego oprogramowania, użytkowanego przez klienta. Wspomniany model sprawdza się przede wszystkim w przemyśle produkcyjnym, przy inwentaryzacji zbiorów bibliotecznych, a także w logistyce, szczególnie w magazynach i sortowniach.

Kolektor danych cena.

Kolektor danych cena zróżnicowana, w zależności od wybranego modelu oraz dostępnych opcji. W naszej ofercie posiadamy urządzenia podstawowe, bez rozbudowanych funkcji dodatkowych, oparte o stację dokującą, takie jak Datalogic Memor X3 Kit. Sprzęt doskonale sprawdza się przy prowadzeniu inwentaryzacji czy sprzedaży detalicznej. Klienci poszukujący bardziej zaawansowanych rozwiązań powinni rozważyć zakup modelu Honeywell ScanPal EDA50k, opartego o system Android. Urządzenie posiada skaner kodów kreskowych 2D, kolorowy dotykowy wyświetlacz, kamerę o rozdzielczości 5MPix, umożliwiającą nagrywanie filmów, a także ergonomiczną klawiaturę oraz możliwość rejestracji podpisu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, obejmującej kolektory danych. Specjaliści Netpol pomogą w doborze urządzenia, dopasowanego do państwa potrzeb oraz rodzaju prowadzonego biznesu. Zajmujemy się również wstępną konfiguracją sprzętu, umożliwiającą jego prawidłowe działanie z użytkowanymi w firmie systemami. Wszystkie kolektory objęte są gwarancją producenta.