Cena:

od 2799 złnetto

Parametry

Najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Dru ...

Cena:

od 2299 złnetto

Parametry

To najmniejsze na rynku urządzenie fiskalne w wersji ONLINE. Bez problemu zmieścisz je w kieszeni lub w torbie z laptopem. Możesz go używać w terenie,  poza sklepem lub biurem, ponieważ bez zewnętrzne ...

Cena:

od 2999 złnetto

Parametry

Drukarka do zadań specjalnych - Posnet Thermal HD - teraz dostępna również w wersji ONLINE. Jeżeli prowadzisz swój biznes w miejscu o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu proponujemy Ci drukarkę stworzoną ...

Cena:

od 2399 złnetto

Parametry

Drukarka Posnet Trio ONLINE potrafi się świetnie wkomponować w nowoczesne trendy przemysłowego desing'u. Została wyróżniona przez Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodzona przez Instytut Wzornictwa ...

Drukarka fiskalna jest urządzeniem rejestrującym, podłączanym do zewnętrznego systemu sprzedaży. W naszej ofercie znajdziecie drukarki przeznaczone do zastosowań z oprogramowaniem POS, które często stosowane jest w placówkach handlowych, gastronomicznych oraz hotelach.

            Oferowane drukarki zgodne są z wymaganiami stawianymi przez polskie przepisy prawa, także w kwestii komunikacji on-line z Centralnym Repozytorium Kas. Urządzenia dostosowane są do dużych placówek handlowych, jak również do sprzedaży mobilnej, umożliwiając pracę w terenie. Nasza oferta to nie tylko sprzedaż drukarek, ale także ich programowanie, fiskalizacja oraz profesjonalny serwis.

Kasa fiskalna a drukarka fiskalna

            Kasa fiskalna a drukarka fiskalna – to częsty dylemat przedsiębiorców. Warto wspomnieć, iż znaczącą różnicą pomiędzy tymi urządzeniami jest sposób sprzedaży. Kasa fiskalna umożliwia przeprowadzenie pełnego procesu sprzedaży z pozycji dostępnej klawiatury. Drukarka natomiast jest urządzeniem wydającym i rejestrującym paragony, których poszczególne pozycje generowane są bezpośrednio przez posiadane oprogramowanie sprzedażowe.

            Drukarka fiskalna sprawdzi się zatem wszędzie tam, gdzie wdrożony jest system sprzedażowy. Nie musicie wówczas dublować operacji, przenosząc wartość paragonu z systemu do kasy, a oprogramowanie zrobi to za was. Oferowane drukarki posiadają zróżnicowany system komunikacji z tabletem, komputerem czy terminalem. W zależności od konfiguracji sprzętu możecie wybrać rozwiązania bezprzewodowe lub przewodowe.

Drukarka fiskalna cena

            Jeśli w waszej firmie ma pojawić się drukarka fiskalna, jej cena zwykle ma duże znaczenie przy wyborze konkretnego modelu. Na finalny koszt zakupu urządzenia ma wpływ między innymi jego model, sposób komunikacji z systemem sprzedażowym, a także opcje dodatkowe. Pamiętajcie, że w przypadku zakupu drukarki fiskalnej obowiązuje ulga podatkowa, o którą powinniście wystąpić do urzędu skarbowego.

            Tania drukarka fiskalna, jaką znajdziecie w naszej ofercie, to TEMO ONLINE. Bezprzewodowe połączenie z systemem sprzedaży, kopia elektroniczna, komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas oraz wytrzymała bateria to cechy, które plasują ten sprzęt w czołówce rozwiązań mobilnych, dedykowanych przede wszystkim do pracy terenowej.

            Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem drukarek fiskalnych, dostępnych w naszym sklepie. Wystarczy skontaktować się z działem handlowym, aby uzyskać pomoc w wyborze najlepszego sprzętu, przeznaczonego do waszej firmy. Pomagamy w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z rejestracją urządzenia, świadcząc także usługi serwisowe drukarek, zakupionych u nas.