Wspieramy Twój biznes

kasy-fiskalne   wagi   oprogramowanie   internet

Uncategorised

 

 

 

 

 

 

Daisy Expert

Cena 999 zł Brutto

Z fiskalizacją, programowaniem, wysłanie dokumentów do US i podstawowym szkoleniem!!!

Kasa rejestrująca EXPERT to mała, przenośna kasa przeznaczona dla małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących wszelką działalność handlową i usługową, a w szczególności w zakresie handlu obwoźnego, obnośnego oraz na bazary (ze względu na możliwość pracy w temperaturze od -10°C). EXPERT posiada wbudowany bardzo wydajny akumulator, zapewniający długi czas pracy bez konieczności ładowania. Jednocześnie zastosowany w urządzeniu system sieciowo-bateryjnego zasilania pozwala na pracę kasy z zasilacza sieciowego.

 

 


 

 

Posnet Mobile HS EJ

Cena 1550 zł Brutto

Z fiskalizacją, programowaniem, wysłanie dokumentów do US i podstawowym szkoleniem!!!

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni.

Kasa Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, wytrzymała bateria i gotowość na eurofiskalizację czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

Posnet Mobile

Cena 1300 zł Brutto

Z fiskalizacją, programowaniem, wysłanie dokumentów do US i podstawowym szkoleniem!!!

Mobilna kasa fiskalna zaprojektowana z myślą o pracy w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Posnet mobile posiada wzmocnioną konstrukcję obudowy, wydajny akumulator oraz niezwykle prostą obsługę. Dodatkowymi atutami tego rozwiązania są specjalne funkcje dla parkingów oraz wypożyczalni.
Ponadto kasa posiada szybki i wytrzymały mechanizm drukujący z funkcją szybkiej wymiany rolek.

Elcom Handy 500T

Cena 1050 zł Brutto

Z fiskalizacją, programowaniem, wysłanie dokumentów do US i podstawowym szkoleniem!!!

Elcom 500T

EURO-500 T/TX HANDY należy do rodziny przenośnych kas fiskalnych. Ze względu na swoją kompaktową budowę, a także niewielką wagę, urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem dla małych i średnich sklepów, gdzie miejsce na stanowisko kasowe jest mocno ograniczone. Z łatwością można je przetransportować i pracować w miejscach, w których brak jest energii z sieci elektrycznej.

Kasa Euro-500 T/TX HANDY, przy swoich niewielkich rozmiarach, pozwala na podłączenie wielu wspomagających urządzeń peryferyjnych. Szuflada, czytnik kodów kresowych, czy też możliwość komunikacji z komputerem sprawi, że praca stanie się łatwiejsza, szybsza a co za tym idzie efektywniejsza.


Elcom Handy 500TX

Cena 1150 zł Brutto

Z fiskalizacją, programowaniem, wysłanie dokumentów do US i podstawowym szkoleniem!!!

Elcom 500T

EURO-500 T/TX HANDY należy do rodziny przenośnych kas fiskalnych. Ze względu na swoją kompaktową budowę, a także niewielką wagę, urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem dla małych i średnich sklepów, gdzie miejsce na stanowisko kasowe jest mocno ograniczone. Z łatwością można je przetransportować i pracować w miejscach, w których brak jest energii z sieci elektrycznej.

Kasa Euro-500 T/TX HANDY, przy swoich niewielkich rozmiarach, pozwala na podłączenie wielu wspomagających urządzeń peryferyjnych. Szuflada, czytnik kodów kresowych, czy też możliwość komunikacji z komputerem sprawi, że praca stanie się łatwiejsza, szybsza a co za tym idzie efektywniejsza.


Farex Perła Plus

Cena 949 zł Brutto

Z fiskalizacją, programowaniem, wysłanie dokumentów do US i podstawowym szkoleniem!!!

Elcom 500T
Farex Perła Plus to nowa, udoskonalona generacja docenionej przez klientów linii kasy Perła. Model ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem Przedsiębiorców, którzy doceniają udane połączenie małej wagi i rozmiarów, wyjątkowej wydolności i wytrzymałości, niewygórowanej ceny oraz praktycznych funkcji. Nowe urządzenie oferuje komplet zalet swojej poprzedniczki oraz możliwości i parametry, które zdecydowanie podnoszą jej funkcjonalność. Perła Plus jest idealną propozycją dla wszystkich tych, którzy korzystają z kasy fiskalnej poza punktem handlowym i potrzebują przenośnego, niewielkiego, poręcznego urządzenia, które zarazem zapewni im pełną paletę możliwości i udogodnień.

Farex Bursztyn

Cena 960 zł Brutto

Z fiskalizacją, programowaniem, wysłanie dokumentów do US i podstawowym szkoleniem!!!

Elcom 500T
 

Farex Bursztyn to kasa polecana szczególnie nowym przedsiębiorcom, małym punktom handlowym i usługowym. A to dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze oraz kompaktowym wymiarom. Bursztyn sprawi, że sprzedający będzie koncentrował się na Kliencie, a nie na wystawieniu paragonu, a samo urządzenie zajmie mało miejsca.

Bursztyn wyposażony jest w pojemną pamięć pozwalającą na zapisanie do 3000 pozycji towarowych. Jest to przydatne firmom planującym zwiększanie asortymentu czy też zakresu usług. Najpopularniejsze towary i usługi można przyporządkować 8 pozycjom szybkiej sprzedaży, co oszczędza czas potrzebny do wystawienia paragonu.


Incotex Mercury 116f

Cena 650 zł Brutto

Z fiskalizacją i programowaniem.

Elcom 500T

MERCURY 116F to mała, przenośna kasa przeznaczona dla małych przedsiębiorstw prowadzących wszelką działalność handlową i usługową, a w szczególności w zakresie handlu obwoźnego, obnośnego oraz na  bazary (ze względu na możliwość pracy w temeraturze od -10°C). Kasa posiada funkcję sprzedaży poprzez naciśnięcie jednego klawisza, dzięki temu jest to idealne rozwiązanie do sprzedaży biletów lub na parkingi.


     

Skaner HONEYWELL MS 3580 QUANTUM TMS3580_QUANTUM_T

 • skaner HONEYWELL MS 3580 QUANTUM T należy do kompaktowych, niezwykle trwałych, precyzyjnych i niezawodnych wielokierunkowych laserowych czytników kodów kreskowych, został zbudowany na bazie modułu skanującego Quantum, jest w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby w zakresie odczytu kodów w handlu detalicznym;
 • do jego zalet należy tryb skanowania jednoliniowego (opcja), który zezwala na szybki i łatwy odczyt pojedynczego kodu wybranego np. z listy kodów w formie menu oraz liczba skanów na sekundę wynosząca 1650 (20 linii skanujących);
 • może się pochwalić niewielkimi rozmiarami umożliwiającymi jego instalację przykładowo na ladzie lub na ścianie; bez mocowania - może być używany jako czytnik ręczny;
 • dodatkowo wyposażony w tryb aktywacji na podczerwień, programowalny tryb skanowania – możliwość wyboru różnych ustawień i liczby linii skanujących oraz ustawienia równocześnie dwóch odmiennych przełączalnych trybów skanowania.

 

WIĘCEJ INFORMACJI:

 • BEZPIECZNY UPADEK z 1m;
 • PRĘDKOŚĆ ODCZYTU: 1650 skanów/sek.;
 • DOSTĘPNE INTERFEJSY: RS-232,emulacja klawiatury, emulacja pióra świetlnego, IBM 468x/469x, USB, OCIA;
 • w pełni automatyczny odczyt;
 • tryb jednoliniowy dla odczytu z menu;
 • łatwe mocowanie;
 • programowalny tryb odczytu;
 • odłączalny pojedynczy przewód z interfejsem do stacji roboczej;
 • odczyt wszystkich standardowych kodów jednowymiarowych oraz RSS-14, RSS wersji pełnej i skróconej;
 • kompatybilny z OPOS oraz JPOS;

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

 • Źródło światła: laser, długość fali 650 nm;
 • Moc promienia lasera: max. 1.1 mW;
 • Kształt promienia: pięciokąt złożony z 20 linii skanujących; lub 1 linia;
 • Zakres odczytu (DOF): max 273mm;
 • Minimalna szerokość elementu kodu: 0,127 mm;
 • Zasilanie: 5V; 1, 825 W;
 • Pobór prądu: 365 mA;
 • Zasilacz w zestawie: TAK;
 • Sygnalizacja: dźwiękowa (7 tonów) i optyczna;
 • Temperatura pracy: -20°C do 40°C;
 • Dopuszczalna wilgotność otoczenia: 5%-95% bez kondensacji;
 • Długość przewodu: 210cm, opcjonalnie: 270cm zwijany;
 • Wymagany kontrast kodu: 35%;
 • Odczytywane kody kreskowe: wszystkie standardowe kody kreskowe handlowe i przemysłowe (Code 128, UCC/EAN-128, UPC-A, EAN/JAN-13, Codabar, Code 39/Code 32, Code 93, Standard/Industrial/Interleaved/Matrix 2 of 5, IATA, Code 11, MSI/Plessey, Telepen, German Postal Code), RSS-14, RSS-Expanded;
 • Wymiary: 108 x 67 x 66 obudowa plastikowa;
 • Waga: 170 g.
 

POWRÓT

Skaner HONEYWELL MS 9535 VOYAGER BluetoothOferuje wygodę eksploatacji dzięki swojej lekkości oraz zastosowanej technologii BlueTooth. Najnowszy skaner radiowy Honeywell odznacza się ergonomiczną, futurystyczną budową oraz niezwykłą łatwością obsługi dzięki zastosowaniu Code Gate.
Jest wyposażony w system dźwiękowego potwierdzania odczytanego kodu oraz poprawnego jego przesłania do stacji bazowej. Jego zasięg wynosi 10m.

Cechy czytnika Honeywell MS9535 Bluetooth:

Cechy produktu:

komunikacja bezprzewodowa BlueTooth

przycisk Code Gate™ ułatwiający pracę

automatyczna aktywacja odczytu

do 14000 odczytów przed całkowitym wyładowaniem akumulatora

system oszczędzania energii "sleep mode"

zasięg do 10 metrów

programowanie kodami lub z komputera

interfejsy: emul. klawiatury, RS-232 lub USB

zaawansowana edycja danych

Jest to najnowszy czytnik radiowy w rodzinie skanerów Honeywell. Charakteryzuje się zastosowaniem nowej, coraz bardziej popularnej technologii Blue Tooth, która umożliwia komunikację dwustronną. Zasięg radiowy wynosi 10m. Akumulator o odpowiedniej pojemności pozwala na dokonanie do 14000 odczytów po jednokrotnym naładowaniu. Ładowanie akumulatora odbywa się bez wyjmowania go z czytnika. Czas pełnego ładowania wynosi około 2.5h. Voyager BT posiada wszystkie pozostałe zalety czytników MS9520/30/40: największa szybkość skanowania w tej klasie czytników . 72 skany na sekundę, pamięć FlashROM pozwalająca na aktualizowanie oprogramowania skanera, MetroSet, system konfiguracji czytnika z komputera PC, system zaawansowanej edycji danych Bits.n.Pieces.

Parametry techniczne:
Źródło światła:     laser, długość fali 650 +/-10nm
Moc lasera:     0,96 mW
Kształt promienia:     1 linia skanująca
Zakres odczytu (DOF):     max 203mm (dla kodów UPC 100%)
Minimalna szerokość elementu kodu:     0,127mm
Prędkość odczytu:     72 skanów/sek.
Zasilanie bazy:     5.2V; 650mA
Zasilacz w zestawie:     TAK
Pobór prądu nadajnika:     290mA; 37mA w trybie uśpienia
System bezprzewodowy:     BlueTooth
Zasięg:     10m
Cykl pracy:     do 14000 odczytów do zupełnego rozładowania akumulatora
Sygnalizacja:     dźwiękowa i optyczna
Waga:     149g
Wymiary:     198x78x40 obudowa plastikowa
Bezpieczny upadek:     z 1,5m
Temperatura pracy:     od 0°C do 40°C
Dop. wilgotność otoczenia:     5%-95% bez kondensacji
Dostępne interfejsy:     RS-232, emulacja klawiatury, USB
Wymagany kontrast kodu:     35%
Odczytywane kody kreskowe:     wszystkie standardowe kody jednowymiarowe oraz RSS

Skaner HONEYWELL MS 7820 SOLARISMS7820_SOLARIS

 • skaner HONEYWELL MS 7820 SOLARIS zaliczamy do pionowych, stacjonarnych, laserowych czytnik kodów kreskowych;
 • jego wszechstronne zastosowanie - możliwość wykorzystania zarówno przy stanowiskach o dużym natężeniu ruchu, jak i w tych o ograniczonej powierzchni należy do jednej z jego głównych zalet;
 • doskonale sprawdza się w samoobsługowych sklepach spożywczych, wielobranżowych, specjalistycznych oraz w samoobsługowych drogeriach i aptekach;
 • wykorzystane w nim najnowsze technologie mają ogromny wpływ na zwiększenie produktywności urządzenia, a zarazem na zmniejszenie kosztów jego utrzymania;
 • wysoki wskaźnik odczytów wszystkich standardowych kodów kreskowych (także niskiej jakości) oraz minimalizację konieczności orientacji kodu przez operatora są zapewnione dzięki pogłębionej strefie odczytu oraz zaawansowanym oprogramowaniom dekodującym.

 

WIĘCEJ INFORMACJI:

 • PRĘDKOŚĆ ODCZYTU: 1800 skanów na sekundę;
 • DOSTĘPNE INTERFEJSY: RS232, PS2, USB, IBM 468x/469x;
 • agresywny odczyt kodów o wysokiej gęstości (5.0 mil);
 • Multiinterface;
 • cyfrowy indykator błędów;
 • zdalna konfiguracja i uaktualnianie firmware’u.
 

PARAMETRY TECHNICZNE:

 • Źródło światła: dioda laserowa ( 650 nm ± 10 nm );
 • Moc promienia lasera: 0.900 mW;
 • Zakres odczytu (DOF): 0 mm – 255 mm (0” – 10”) dla  0.33 mm(13 mil);
 • Minimalna szerokość elementu kodu: 0,127mm;
 • Zasilanie: 12 VDC ± 0.25 V;
 • Pobór prądu: 320 mA; 400 mA (with AUX handheld scanner);
 • Sygnalizacja: dźwiękowa (7 tonów) i optyczna;
 • Temperatura pracy: 0°C do 40°C;
 • Dopuszczalna wilgotność otoczenia: 5%-95% bez kondensacji;
 • Długość przewodu: 2,9 m;
 • Wymagany kontrast kodu: 35%;
 • Odczytywane kody kreskowe: wszystkie standardowe kody kreskowe handlowe i przemysłowe (Code 128, UCC/EAN-128, UPC-A, EAN/JAN-13, Codabar, Code 39/Code 32, Code 93, Standard/Industrial/Interleaved/Matrix 2 of 5, IATA, Code 11, MSI/Plessey, Telepen, German Postal Code), z wyjątkiem GS1 DataBar™;
 • Waga: 0,7 kg.

 

POWRÓT