Wspieramy Twój biznes

kasy-fiskalne   wagi   oprogramowanie   internet

Obsługa informatyczna domen webowych - Projektowanie stron WWW

 

Firma NETPOL z okolic Gdyni i Gdańska specjalizuje się również w obsłudze informatycznej domen webowych. Projektujemy strony WWW z uwzględnieniem specyfiki danej branży, która zapewnia korzystną prezentację firmy w oczach Państwa Klientów.

Wykonujemy profesjonalne projekty oparte o najnowsze technologie XHTML, PHP i Flash. Kolorystykę i układ szkieletu strony szczegółowo omawiamy z Klientem jeszcze przed rozpoczęciem prac, zaś po wstępnej akceptacji projektu nanosimy zlecone przez Państwa poprawki.

Zadbamy o to, aby Państwa strona była prawidłowo wyświetlana przez wszystkie popularne przeglądarki internetowe oraz urządzenia Smartfon.

Dzięki systemom CMS nasi Klienci mogą sami wprowadzać późniejsze zmiany i modyfikacje na stronie internetowej.

Nasza firma działa kompleksowo – jeśli nie posiadają Państwo domeny internetowej (adresu strony) oraz miejsca na serwerze – zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

 

 

Pozycjonowanie i optymializacja stron WWW

 

Niestety same posiadanie dobrze zaprojektowanej strony nie wystarcza, by pozyskać szerokie grono potencjalnych klientów – dużą rolę odgrywa tutaj pozycjonowanie strony w przeglądarce.

Jeśli podczas wyszukiwania fraz kluczowych w przeglądarce widzisz strony konkurencji, jednak nie odnajdujesz swojej i chcesz, aby pojawiła się na pierwszych dziesięciu stronach wyszukiwarki, wystarczy skorzystać z naszej oferty – zajmiemy się całą resztą.

Pozycjonowanie i optymalizacja Państwa strony umożliwi potencjalnym klientom jej szybkie wyszukanie po frazie kluczowej dla prowadzonej przez Was działalności i sprawi, że będzie widoczna spośród innych zwracając uwagę przyszłych kontrahentów.

Płacisz wyłącznie za wysokie wyniki wyszukiwania poparte sporządzanymi przez nas regulanie raportami aktywności strony w przeglądarce, a nie za powierzchowne obietnice!

Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą i skorzystania z usług projektowania, pozycjonowania i optymalizacji domen webowych.

 


 Nasza firma NETPOL znajduje się w miejscowości Chwaszczyno, Gmina Żukowo koło Trójmiasta.

Oferujemy projektowanie, optymalizację i pozycjonowanie stron internetowych.

Nasz rejon działań to głównie Trójmiasto i okolice: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo, Szemud, Kartuzy, Żukowo, Pruszcz Gdański, Tczew, Kolbudy.