Wspieramy Twój biznes

kasy-fiskalne   wagi   oprogramowanie   internet

Odzyskiwanie danych 


FortLauderdale-Data-recovery
  • dzięki wykwalifikowanym specjalistom odzyskujemy dane z przeróżnych nośników;
  • przeprowadzamy diagnozę pozwalającą na określenie źródła awarii oraz zminimalizowanie strat, co w efekcie prowadzi do uratowania kompletnych danych;
  • usuwamy uszkodzenia zarówno programowe, jak i sprzętowe;
  • naszym głównym celem jest odtworzenie danych z uszkodzonego nośnika i przywrócenie ich do pierwotnej postaci.


Zalecamy nie podejmować prób odzyskania danych na własną rękę, gdyż w większości przypadków działania te doprowadzają do częściowej lub całkowitej utraty danych i zamykają „drogę” dla naszych specjalistów do ich pełnego odzyskania.

Zapewniamy bezpłatną analizę uszkodzonego nośnika!!!

Nasza firma specjalizuje się w systemach odzyskiwania danych niezależnie od uszkodzenia ze 85% skutecznością. Żaden przypadek nie jest beznadziejny dla naszej wykwalifikowanych pracowników, gdyż twórczość oraz doświadczenie jest podstawą w każdym przypadku.

Możemy się pochwalić własnymi, wypróbowanymi technikami odzyskiwania danych. Każdy przypadek jest inny, ale staramy się, aby poziom świadczonych przez nas usług był zawsze na jak najwyższym poziomie i prowadził do zadowolenia klienta.


Odzyskujemy dane niezależnie od uszkodzenia oraz typu plików jak i struktury dysku twardego i innych nośników danych : cd-rom, pamięci Flash , pendrive, i temu podobne.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy solidną oraz rzetelną obsługę firm i instytucji, jak również  klienta indywidualnego.

 

POWRÓT

Polecamy