Wspieramy Twój biznes

kasy-fiskalne   wagi   oprogramowanie   internet

 

Kasy fiskalne i usługi z nimi związane koło Gdańska - O nas

 

Firma NETPOL Piotr Pruba działa już na rynku od wprowadzenia pierwszej ustawy fiskalnej. Siedziba naszej firmy mieści się w Chwaszczynie, przy ulicy Telesfora 5 (gmina Żukowo, koło Trójmiasta). Jednakże z dużym powodzeniem działamy na całym rynku województwa pomorskiego (sprzedaż oraz serwis) oraz w całej Polsce (sprzedaż).

 

Doświadczenie naszych pracowników z pewnością przemawia za wyborem naszej firmy i gwarantuje przede wszystkim profesjonalne doradztwo przy wyborze odpowiedniego urządzenia dostosowanego do potrzeb Państwa firmy.

 

Zapewniamy również dostawę zakupionych urządzeń nie tylko na terenie województwa pomorskiego, ale i całego kraju.

 

Prowadzimy także szkolenia z zakresu obsługi urządzeń fiskalnych i komputerów dla firm i instytucji z okolic Gdańska, Gdyni oraz całego województwa pomorskiego.

Naszym Klientom gwarantujemy także załatwianie formalności z urzędami skarbowymi oraz stały serwis funkcjonujący całą dobę 7 dni w tygodniu, dzięki czemu czas naprawy uszkodzonego urządzenia zostaje skrócony do minimum i nie opóźnia prac przeprowadzanych w Państwa firmie. Zapewniamy również dotrzymywanie ustalonych terminów przeglądów technicznych urządzeń, co pozwoli Państwu cieszyć się ich nienaganną pracą przez długi czas.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty produktów i usług oraz zachęcamy do nawiązania współpracy z naszą firmą.