Wspieramy Twój biznes

kasy-fiskalne   wagi   oprogramowanie   internet

Posnet Bingo HS Standard

Cena 1199 zł brutto wersja StandardZ fiskalizacją, szkoleniem, programowaniem i wysłaniem dokumentów do US.

Elcom 500T
Posnet Bingo HS została zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i usługowych. Urządzenie posiada duże i czytelne wyświetlacze oraz szybki mechanizm drukujący (50mm/s). Unikalny i estetyczny sposób mocowania silikonowej osłony klawiatury chroni kasę przed zalaniem. Intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że kasa jest bardzo prosta w obsłudze. Na uwagę zasługuje również nowoczesny i śmiały design.

Farex Bursztyn

Cena 960 zł Brutto

Z fiskalizacją, szkoleniem, programowaniem i wysłaniem dokumentów do US.

Elcom 500T

Farex Bursztyn to kasa nowej generacji, produkowana przez firmę Telestar. Uniwersalne Farex Bursztyn spełnia zadania kasy stacjonarnej, jednocześnie świetnie spisując się jako kasa przenośna. Jest to urządzenie stworzone dla punktów usługowych, kiosków, na bazary - wszędzie tam, gdzie ze względu na ograniczoną powierzchnię potrzebna jest mała kasa. Niewielkie rozmiary i waga, możliwość wyposażenia w pokrowiec i kabel zasilania z instalacji samochodowej oraz silny akumulator czyni z niej kasę idealnie nadającą się do wykorzystania w usługach transportowych czy handlu obwoźnym. Kasa posiada jedną energooszczędną i szybką drukarkę termiczną pozwalającą na stosowanie najtańszego na rynku papieru termicznego o szerokości 28 mm.

 


Incotex Mercury 116F

Cena 699 zł brutto

Z fiskalizacją, szkoleniem, programowaniem i wysłaniem dokumentów do US.

Mercury 116F
MERCURY 116F to mała, przenośna kasa przeznaczona dla małych przedsiębiorstw prowadzących wszelką działalność handlową i usługową, a w szczególności w zakresie handlu obwoźnego, obnośnego oraz na  bazary (ze względu na możliwość pracy w temeraturze od -10°C). Kasa posiada funkcję sprzedaży poprzez naciśnięcie jednego klawisza, dzięki temu jest to idealne rozwiązanie do sprzedaży biletów lub na parkingi.
Posnet Bingo HS EJ

Cena 1499 zł Brutto

Z fiskalizacją, szkoleniem, programowaniem i wysłaniem dokumentów do US.

POSNET BINGO HS EJ 170 5101a41e3a8dd

Posnet Bingo HS EJ to nowa wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę. Zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, nowa wersja została wyposażona w moduł kopii elektronicznej paragonów (EJ), wydajny mechanizm drukujący (papier o szerokości 57 mm), a także możliwość wprowadzenia do 24 znaków w nazwie towaru.


Datecs Semi E.KO

Cena 1230 zł Brutto


Z fiskalizacją, szkoleniem, programowaniem i wysłaniem dokumentów do US.

datecs semieko
Kasa SEMI E.KO to kolejne urządzenie marki DATECS z kopią elektroniczną ale pierwsze z funkcją drukowania numeru NIP nabywcy na paragonie! Kasa wyposażona jest w system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”. Dzięki niemu wymiana papieru jest bardzo prosta i nawet początkującemu użytkownikowi zajmie tylko chwilę. Zastosowana rolka papieru o szerokości 57 mm umożliwia drukowanie 30 znakowych nazw towarów PLU a jej 40 m długość sprawia, że odstępy między wymianami rolek są dłuższe.Emar Solo BIS

Cena 1499 zł Brutto

 

 

Z fiskalizacją, szkoleniem, programowaniem i wysłaniem dokumentów do US.

EMAR SOLO 91 5101a41a644f0

Kasa Fiskalna Emar Solo BIS jest konstrukcją małej, ergonomicznej kasy z kopią elektroniczną. 

Jej atutami są: szybka wymiana papieru, dwa duże czytelne graficzne wyświetlacze, trwała niezawodna klawiatura, odporność na zalanie oraz łatwa i intuicyjna obsługa.
Farex Szafir E

Cena 1149zł Brutto

 

Z fiskalizacją, szkoleniem, programowaniem i wysłaniem dokumentów do US.

farex szafir e
Szafir E to uniwersalna kasa z kopią elektroniczną oraz jednocześnie najbardziej zaawansowana technicznie kasa marki FAREX. Wyposażona została w dużą 30-przyciskową, wygodną i bezawaryjną klawiaturę o wyraźnie odseparowanych klawiszach. Konstrukcja „Wrzuć i Pracuj” pozwala na błyskawiczną wymianę 40 metrowej rolki papieru. Nowoczesny 4 liniowy, podświetlany na zielono wyświetlacz LCD i prosty system menu to łatwa obsługa kasy przez kasjera. Funkcje kasy Szafir E zapewniają spełnienie wszystkich najnowszych wymogów i wytycznych Ministerstwa Finansów, tj. NIP klienta na paragonach, długie i jednoznaczne nazwy towarów (do 40 znaków), 

 

 

 


 Nasza firma NETPOL znajduje się w miejscowości Chwaszczyno, Gmina Żukowo koło Trójmiasta.

Oferujemy serwis komputerowy, naprawę komputerów, serwis kas fiskalnych, sprzedaż i skup kas fiskalnych.

Nasz rejon działań to głównie Trójmiasto i okolice: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo, Szemud, Kartuzy, Żukowo, Pruszcz Gdański, Tczew, Kolbudy.