Wspieramy Twój biznes

kasy-fiskalne   wagi   oprogramowanie   internet

Posnet Bingo XL

 

Cena 1549 zł Brutto 

Z fiskalizacją, szkoleniem, programowaniem i wysłaniem dokumentów do US.

 

bingo xl

Posnet Bingo XL to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych. Umożliwia m.in. wydrukowanie na paragonie numeru NIP nabywcy, a także 40 znaków w nazwie towaru lub usługi. Posiada dużą bazę towarową 8000 PLU oraz elektroniczną kopię paragonu.


Farex Bursztyn Plus

 

Cena 930 zł Brutto 

Z fiskalizacją, szkoleniem, programowaniem i wysłaniem dokumentów do US.

bursztyn plus

Farex Bursztyn to kasa nowej generacji, produkowana przez firmę Telestar. Uniwersalne Farex Bursztyn spełnia zadania kasy stacjonarnej, jednocześnie świetnie spisując się jako kasa przenośna. Jest to urządzenie stworzone dla punktów usługowych, kiosków, na bazary - wszędzie tam, gdzie ze względu na ograniczoną powierzchnię potrzebna jest mała kasa. Niewielkie rozmiary i waga, możliwość wyposażenia w pokrowiec i kabel zasilania z instalacji samochodowej oraz silny akumulator czyni z niej kasę idealnie nadającą się do wykorzystania w usługach transportowych czy handlu obwoźnym. Kasa posiada jedną energooszczędną i szybką drukarkę termiczną pozwalającą na stosowanie najtańszego na rynku papieru termicznego o szerokości 28 mm.

 


Farex Bursztyn E PLUS

Cena 1230 zł Brutto 

Z fiskalizacją, szkoleniem, programowaniem i wysłaniem dokumentów do US.

Bursztyn e plus

Bursztyn Plus to nowa, udoskonalona generacja docenionej przez klientów linii kasy Bursztyn, która zyskała zaufanie i popularność dzięki optymalnemu połączeniu solidnego wykonania, niewygórowanej ceny oraz praktycznych funkcji. Nowe urządzenie oferuje komplet zalet swojej poprzedniczki oraz możliwości i parametry, które zdecydowanie podnoszą jej funkcjonalność. Bursztyn Plus jest idealną propozycją dla niewielkich punktów handlowych i usługowych, młodych, dynamicznych przedsiębiorców oraz wszelkich jednoosobowych działalności gospodarczych.Datecs Semi E.Ko

Cena 1230 zł Brutto 

Z fiskalizacją, szkoleniem, programowaniem i wysłaniem dokumentów do US.

datecs

Kasa SEMI E.KO to kolejne urządzenie marki DATECS z kopią elektroniczną. Kasa wyposażona jest w system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”. Dzięki niemu wymiana papieru jest bardzo prosta i nawet początkującemu użytkownikowi zajmie tylko chwilę. Zastosowana rolka papieru o szerokości 57 mm umożliwia drukowanie 30 znakowych nazw towarów PLU a jej 40 m długość sprawia, że odstępy między wymianami rolek są dłuższe.

 


 

EMAR NOVA

 

 

Cena 1430 zł Brutto 

Z fiskalizacją, szkoleniem, programowaniem i wysłaniem

dokumentów do US.

NOVA

Kasa Emar Nova posiada w swojej klasie urządzeń fiskalnych jedną z największych baz towarowych wynoszącą aż 8000 PLU. Dzięki temu może z dobrym skutkiem pracować w dość dużych placówkach handlowych. Można jej używać w sklepach spożywczych, kioskach, barach, restauracjach, sklepach z artykułami biurowymi, hydraulicznymi,

budowlanymi, a także we wszystkich branżach usługowych


Incotex Mercury 116F

 

Cena 699 zł Brutto 

Z fiskalizacją, szkoleniem, programowaniem i wysłaniem dokumentów do US.

 

Mercury 116F
MERCURY 116F to mała, przenośna kasa przeznaczona dla małych przedsiębiorstw prowadzących wszelką działalność handlową i usługową, a w szczególności w zakresie handlu obwoźnego, obnośnego oraz na  bazary (ze względu na możliwość pracy w temeraturze od -10°C). Kasa posiada funkcję sprzedaży poprzez naciśnięcie jednego klawisza, dzięki temu jest to idealne rozwiązanie do sprzedaży biletów lub na parkingi.

Posnet Revo

 

Cena 1899 zł Brutto 

Z fiskalizacją, szkoleniem, programowaniem i wysłaniem

dokumentów do US.

 

posnetrevo

Posnet Revo to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem.Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy.


Posnet Bingo HS EJ

 

Cena 1439 zł Brutto 

Z fiskalizacją, szkoleniem, programowaniem i wysłaniem dokumentów do US.

 

POSNET BINGO HS EJ 170 5101a41e3a8dd

Posnet Bingo HS EJ to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę.Cechuje ją możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, możliwość wydruku NIP nabywcy na paragonie oraz konfigurowalne napięcie sterowania szufladą.


 

 

Polecamy

 


 Nasza firma NETPOL znajduje się w miejscowości Chwaszczyno, Gmina Żukowo koło Trójmiasta.

Oferujemy serwis komputerowy, naprawę komputerów, serwis kas fiskalnych, sprzedaż i skup kas fiskalnych.

Nasz rejon działań to głównie Trójmiasto i okolice: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo, Szemud, Kartuzy, Żukowo, Pruszcz Gdański, Tczew, Kolbudy.